Наша команда з розміщення Indoor реклами у ліфтах Київа

Сергій Поліщук
(067) 447-61-45
serjob12@gmail.com
З моменту закінчення навчання в інституті, мріяв займатись рекламою і маркетингом, але спершу пройшов через державну службу податкової інспекції. З 2006 року працював в інтерєрному журналі, де і навчався всім азам рекламної діяльності, і вже в 2008 році, влаштувався на роботу в міжнародну рекламну агенцію Posterscope Ukraine, де мав змогу працювати з міжнародними брендами, і допомагав в плануванні їх рекламних компаній і стратегій. Починаючи з 2012 року, працюю в компанії Сіті Ліфт, де працював в різних напрямках: від розвитку регіональних проектів, до безпосередньо роботи з клієнтами. Зі своєї сторони, всебічно стараюсь допомогти клієнту досягти максимального ефекту В його рекламній компаії.
Леся Грищенко
заступник керівника відділу продажу
+38 063 993 87 91
l.grishenko@citylift.kiev.ua
Встигла попрацювати з різними бізнесами: Працюючи в банку куратором проекту, навчилася "рулити" сотнями різних клієнтів. З дитинства мріяла бути банкіром. Але одного разу, усвідомивши, що в цій професії скреатівіть не вдасться - вирішила податися в рекламісти. І тепер використовую замість фінансового аналізу - образне мислення і креатив. Суть моєї роботи полягає в тому, щоб допомогти вам збільшити принести користь вашого бізнесу. Гарантую ефективну кваліфіковану допомогу.
Марина Білецька
Менеджер з продажу
+38 066 240 58 88
pypsona777@ukr.net
Я люблю життя і впевнена , що це взаємно.

Моя робота – це моє хобі. Ключ к успіху – це створення у клієнтів реалістичних очікувань, і потім ці очікування не просто виправдати, а максимально перевершити.

Анастасія Грушецька
Менеджер з продажу
+38 098 755 13 18
nastya94grusha@gmail.com
Працюю в кваліфікованій команді. Допоможу із залученням нових клієнтів! Нові клієнти-це завжди збільшення Вашого капіталу. Люблю роботу яка приносить задоволення як мені, так і бачити задоволених клієнтів. Спілкування з цікавими людьми, це завжди щось нове та незабутнє в моєму житті.
Будемо раді співпраці!
(063) 134 52 05
Залиште свій номер і ми передзвонимо вам
Made on
Tilda