Наші послуги по розміщенню Indoor рекламы в Україні

Реклама в Києві
Компанія СітіЛіфт - оператор indoor-реклами в житлових будинках України. Мова йде про розміщення на рекламних стендах в ліфтових кабінах, захищених алюмінієвою рамкою і прозорим оргстеклом, завдяки цьому і контролю рекламного носія 4 рази на місяць, ваша реклама максимально захищена від вандалізму.

Реклама в ліфтах - це більше 90 контактів з мешканцями будинку на місяць, перебуваючи в закритому просторі протягом 10-30 секунд, увагу мимоволі звертається на рекламний сюжет, який знаходитися на відстані витягнутої руки.

За рахунок особливостей реклами в ліфтах вона зарекомендувала себе для продажу товарів і послуг для найрізноманітніших представників бізнесу. Ми вибрали найкращі будинки з високим поверховістю, близькістю до основних транспортних розв'язках, з наявністю консьєржа, а так же чистотою під'їзду і ліфтової кабіни.

На поточний момент в адресній програмі понад 4 000 конструкцій по Києву. З них вдома на обслуговуванні КП і ОСББ.
Будемо раді співпраці!
(063) 134 52 05
Реклама у ліфтах України
Компанія СітіЛіфт допоможе Вам якісно розмістити рекламу в житлових будинках - 40 міст України.

Ми зможемо забезпечать вам своєчасне розміщення і фотозвіт рекламної компанії, візьмемо на себе повне адміністрування проекту і запропонуємо найкращі умови для кожного регіону.
Залиште свій номер і ми передзвонимо вам
Made on
Tilda